Sme pri Vás pri dôležitých rozhodnutiach.
Vyhľadávanie
V ponuke je 37 nehnuteľností.
AFYREAL predaj užasný dom Kordíky, nádherné prostredie, potôčik cez pozemok
Cena:
320 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Bystrica
Obec: Kordíky
Ulica: kordíky
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 260 m2
Plocha pozemku: 1205 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: vie27
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Kordíky, kordíky. Plocha: úžitková 260m2, pozemku 1239m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 320 000 €

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v atraktívnej lokalite na Kordíkoch. V tejto oblasti je výborná možnosť aktívneho oddychu v prírode a je to tichá oblasť s osobitným vidieckym šarmom. Dom je na výnimočne veľkom pozemku 1239 m2. Má veľkú záhradu, cez ktorú preteká horský potôčik.
Dom bol postavený okolo roku 1963 s dobrým materiálovým a konštrukčným prevedením a bol priebežne udržiavaný. Posledná rekonštrukcia prebehla vlani, je čiastočne zateplený, bolo menené dispozičné riešenie, šachta na vodomer, rozvody elektriky, ústredné kúrenie, má plastové a drevené okná, opravený komín, nové vstupné dvere, niektoré podlahy, omietky, toalety a kúpeľňa. Má zavedený rýchly internet s výborným signálom po celej ploche pozemku. Záhrada je osadená jedlými stromami, okrasnými krami, hriadkami so zeleninou, bylinkami a kvetmi.
Dispozícia:
Prízemie - vstupná chodba so schodiskom, kuchyňa so samostatnou pivnicou, technická miestnosť s ústredným kúrením, kúpeľňa s WC, umývadlom a vaňou.
1.poschodie – chodba, kúpeľňa s vaňou a WC, 4 veľké izby a komôrka
Podkrovie - samostatný úložný povalový priestor – možnosť vybudovania ďalších izieb a kúpeľne
K domu prislúcha ďalšia samostatná budova so zastavanou plochou 100 m2, v ktorej sú dve garáže, hospodárska miestnosť na chov domácich zvierat a sklad dreva.
K domu je možné dokúpiť susediace stavebné pozemky do celkovej plochy záhrady 3152 m2.

Lokalita:
Rodinný dom sa nachádza v lukratívnej lokalite v krásnom prostredí s množstvom turistických trás. V blízkosti je lyžiarsky vlek a ihrisko na rôzne druhy športov. Neďaleké lesy sú jedinečným biotopom. Lokalita je vhodná na pohodlné rodinné bývanie.
Vzdialenosť do obchodného centra Europa je 15 minút autom.
Kontakt: Zuzana
Mobil: 0949 277 056

Upozornenie: text a fotografie použité v tomto inzeráte podliehajú ochrane podľa autorského práva a nesmú byt kopírované, rozmnožované a šírené vcelku alebo po častiach bez predchádzajúceho písomného súhlasu zadávateľa inzerátu.

Maklér:

makler
Mgr. Viera Lukáčová
0903214444

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.