Sme pri Vás pri dôležitých rozhodnutiach.
Vyhľadávanie
V ponuke je 38 nehnuteľností.

O nás

„Našim cieľom je robiť ľudí šťastnými.“

Sme realitná kancelária, ktorá združuje realitných maklérov, ktorí svoju prácu robia zodpovedne a na profesionálnej úrovni.

Našim snom bolo vytvoriť spoločnosť, kde sa môže každý realizovať podľa svojich najlepších predstáv.

Uvedomujeme si a chápeme, že naši klienti vkladajú do nás svoju dôveru, zverujú nám svoje celoživotné úspory a strechu nad hlavou.

Každý obchodný prípad je výnimočný, a my vždy nájdeme riešenie. Predávame s láskou v srdci a s úsmevom na tvári. S našimi klientmi si vytvárame úprimné vzťahy, ktoré pretrvávajú.

My Vám nesľubujeme. My predávame najrýchlejšie ako sa len dá na súčasnom realitnom trhu.

Sme tu pre Vás, aby sme Vám zabezpečili plynulý priebeh celého obchodu.

 

Mgr. Viera Lukáčová – konateľka:

 

Niekedy sa až sama pozastavujem nad tým, ako sa mohli dať dokopy tak úžasné ženy a za tak krátky čas, čo je realitná kancelária na trhu. Klientom sa venujú s láskavou starostlivosťou, ktorá je veľakrát nad rámec bežného realitného makléra. Atmosféra pri riešení jednotlivých obchodov u nás je plná priateľských podaní rúk.

 

Mgr. Marcela Blahová, RSc. – konateľka:

 

Práca s ľuďmi je vždy náročná. No keď vidím úspechy našich maklérok a šťastné úsmevy klientov, ktorí nadobudli nový domov alebo úspešne predali svoju nehnuteľnosť, som hrdá na náš tím. Realitný biznis je o obchode, ale dôležitou súčasťou je budovanie si dlhodobých vzťahov s klientmi. A oni sa k nám radi vracajú.